Unless noted in parentheses, winners receive two tickets to a Phillies game at Citizens Bank Park.

SUNDAY, MAY 31
Tony Ricciardi, Oaklyn, N.J.
Mike Wilson, Haddonfield, N.J.
William Fuller, Philadelphia, Pa.

SATURDAY, MAY 30
Bruno Andracchio, Hamburg, Pa.
Craig Walter, Wyomissing, Pa.
Dan Sterner, Luzerne, Pa.

FRIDAY, MAY 29
Frank McCulley, Pitman, N.J.
Anthony Wilczynski, Philadelphia, Pa.
Kenneth Jones, Wilmington, Del.

WEDNESDAY, MAY 27
Darrell Jones, Philadelphia, Pa.
David Jones, Philadelphia, Pa.
Alda Lizzi, Warminster, Pa.
Joe Campagna, Philadelphia, Pa.
Nikki Powell, Atco, N.J.

TUESDAY, MAY 26
Ian Schultz, Westmont, N.J.
Thomas Leibowitz, Jenkintown, Pa.
JanNina Morton, Philadelphia, Pa.
Jaime Reyes, Philadelphia, Pa.

MONDAY, MAY 25
Tim Alexander, Philadelphia, Pa.
Louise Wright, Philadelphia, Pa.
Darren Cephas, Philadelphia, Pa.
Joseph Kraus III, Fallsington, Pa.
David Beck, Willow Grove, Pa.
Nicole Leusner, Cape May Court House, N.J.

SUNDAY, MAY 24
Dwight Beard, Enola, Pa.
Judy Jones, Birdsboro, Pa.
Ron Cornell, Quarryville, Pa.
Thomas Harnish, Lebanon, Pa.
Brian Rooney, Shenandoah, Pa.
Gene Carlance, Laureldale, Pa.

SATURDAY, MAY 23
Jon Skipton, Cherry Hill, Pa.
Kathleen Pesch, Swedesboro, N.J.
Colleen Sapp, Mount Laurel, N.J.
Bart Masciulli, Levittown, Pa.
Josephine Wilson, Pennsauken, N.J.
GWEN LEHR, Roebling, N.J.
   ($1,000, Maikel Franco)

Joan Naphys, Stratford, N.J.

FRIDAY, MAY 22
Pat Porter, Philadelphia, Pa.
Chance McCall, Philadelphia, Pa.
Jeffrey Kucera, Galloway, N.J.
Karen West, Gibbstown, N.J.

THURSDAY, MAY 21
Bart Orkline, Claymont, Del.
Stan Swala, Wayne, Pa.
TOM ORSINI, Brookhaven, Pa.
   ($1,000, Ryan Howard)

Dinah Barnaik, Phoenixville, Pa.
Steve Sroka, Philadelphia, Pa.

WEDNESDAY, MAY 20
George Rice, Blain, Pa.
Mark Arnold, Dorothy, N.J.
Barbara Steele, North Wildwood, N.J.
Pat Horgan, Lumberton, N.J.

TUESDAY, MAY 19
Joseph Troiani, Coatesville, Pa.
Gertrude Sieg, Tabernacle, N.J.
Linda Tropiano, Margate, N.J.
Kathy Pugliese, Palmyra, N.J.
Sandy Balthaser, Hamburg, Pa.

MONDAY, MAY 18
George Seidel, Huntingdon Valley, Pa.
Adam Milsted, Haddon Heights, N.J.
Donna DeRosa, Broomall, Pa.
Michael McGinnis, Blackwood, N.J.
Jim Limper, Downingtown, Pa.
Dan Scovern, Woodlynne, Pa.
Mike Ciccio, Pittsgrove, N.J.

SUNDAY, MAY 17
Colleen Farrell, Norristown, Pa.
Jay Levin, Plymouth Meeting, Pa.
Daniel Rooney, Trevose, Pa.

SATURDAY, MAY 16
Joe Kain, Sewell, N.J.
Joe Collins, Philadelphia, Pa.
Arlene Egan, Philadelphia, Pa.
Charles Castorina, Philadelphia, Pa.
Kristen Burke, West Chester, Pa.

FRIDAY, MAY 15
Harry Herron, Upper Darby, Pa.
Shontar Mitchell, Philadelphia, Pa.
Dorothy Kucera, Philadelphia, Pa.
Robert Muller, Philadelphia, Pa.
Andy Smith, Philadelphia, Pa.

THURSDAY, MAY 14
Andrew Zulli, Primos, Pa.
John SawFelice, Norristown, Pa.
John O'Toole, New Britain, Pa.

WEDNESDAY, MAY 13
Daniel Mannato, Collegeville, Pa.
Vera Greene, Philadelphia, Pa.
John Wallace, Philadelphia, Pa.
John Eells Sr., Philadelphia, Pa.
Patricia Solecki, Warminster, Pa.
Carol Bickley, Philadelphia, Pa.
John Catanzaro, Collegeville, Pa.

TUESDAY, MAY 12
Josephine Kammerle, Philadelphia, Pa.
Todd Scott, New Cumberland, Pa.
Ed Brown, Havertown, Pa.
Joyce Ingle, Norristown, Pa.

MONDAY, MAY 11
Dave Kicinski, Philadelphia, Pa.
George Gurchick Jr., Runnemede, N.J.
Judi Kain, Gloucester City, N.J.

SUNDAY, MAY 10
Frank Molitoris, Harrisburg, Pa.
Bonny Sutton, Philadelphia, Pa.
Joanne Bruno, Philadelphia, Pa.

SATURDAY, MAY 9
Dennis Fortuna, Runnemede, N.J.
Glenn Schneider, Lancaster, Pa.
Scott Camarote, Barrington, N.J.
James Murphy, Glenolden, Pa.

FRIDAY, MAY 8
LINDA WOMER, Philadelphia, Pa.
   ($1,000, Ryan Howard)

Carla Leusner, Cape May Court House, N.J.
Joanne Paolini, Mount Laurel, N.J.
Jim McGovern, Palmyra, N.J.

WEDNESDAY, MAY 6
Tom Leahy, Philadelphia, Pa.
James Bores, Doylestown, Pa.
Tom Zehren, West Deptford, N.J.
Norman Harris, Bridgeton, N.J.

TUESDAY, MAY 5
Ray Falzone, Glen Mills, Pa.
Gregory Brown, Philadelphia, Pa.
Jeff Matozzo Jr., Blue Bell, Pa.
Jennifer Lally, Philadelphia, Pa.

MONDAY, MAY 4
Rick Brown, Philadelphia, Pa.
Alan Dyer Sr., Laurel Springs, N.J.
Mike DiFiore, Glendora, N.J.
Denise Mansfield, Sewell, N.J.
Gina Tophoney, West Chester, Pa.

SUNDAY, MAY 3
Matthew Kling, Philadelphia, Pa.
Thomas Rocco, Collegeville, Pa.
David Jones, Philadelphia, Pa.

SATURDAY, MAY 2
Bonnie Gold, Philadelphia, Pa.
Steve Kochel, Townsend, Del.
Victor Arrigo, Philadelphia, Pa.
Thomas Turberg, Marcus Hook, Pa.
Elizabeth Harris, Drexel Hill, Pa.

FRIDAY, MAY 1
Maryann Frye, Waterford Works, N.J.
David White, Horsham, Pa.
Dan Kinkaid, Philadelphia, Pa.

Go HERE for APRIL's Home Run Payoff winners.