S.J. Scoreboard
Wednesday's Results Boys' Lacrosse CAPE-ATLANTIC LEAGUE Absegami 12, Egg Harbor Township 10 NONLEAGUE Lenape 16, Rancocas Valley 2
Wednesday's Results
Boys' Lacrosse
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Absegami 12, Egg Harbor Township 10
NONLEAGUE
Lenape 16, Rancocas Valley 2
Southern 11, Oakcrest 4
Malvern Prep 8, St. Augustine 4
Southern Regional 11, Oakcrest 4
Seneca 8, Kingsway 7 (OT)
Clearview 9, Haddonfield 4
Girls' Lacrosse
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Mainland 16, Egg Harbor Township 12
OLYMPIC CONFERENCE
Shawnee 19, Cherry Hill East 4
Bishop Eustace 9, Camden Catholic 8 (OT)
NONLEAGUE
Rancocas Valley 11, Lenape 10 (OT)
Pennsauken 17, Burlington City 1
Collingswood 13, Millville 12
Delran 20, Cherry Hill West 10
Clearview 16, West Deptford 12
Seneca 16, Kingsway 8
Sterling 8, Williamstown 6
Woodstown 18, Winslow Township 2
Thursday's Schedules
Boys' Lacrosse
COLONIAL CONFERENCE
Gateway at Sterling, 4
NONLEAGUE
Woodstown at Seneca, 4
Girls' Lacrosse
COLONIAL CONFERENCE
Gateway at Sterling, 4
NONLEAGUE
Gloucester Catholic at Burlington City, 4
Winslow Township at New Egypt, 4
Friday's Schedules
Baseball
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Maple Shade at Palmyra, 11 a.m.
Bordentown at Florence, 11 a.m.
Holy Cross at Riverside, 11 a.m.
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Wildwood Catholic at Atlantic County Tech, 4
Millville at Mainland, 4
Lower Cape May at Buena, 4
St. Joseph at Bridgeton, 4
COLONIAL CONFERENCE
Woodbury at Haddon Township, 3:45
Paulsboro at Lindenwold, 3:45
Audubon at Collingswood, 4
Haddon Heights at Gateway, 4
Sterling at Haddonfield, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Cherokee at Paul VI, noon
Shawnee at Bishop Eustace, 3:45
Camden at Pennsauken, 3:45
Winslow Township at Cherry Hill East, 3:45
TRI-COUNTY CONFERENCE
Delsea at Clearview, 3:45
Deptford at Highland, 3:45
Penns Grove at Gloucester, 4
Cumberland at Hammonton, 4
Williamstown at Glassboro, 4
Kingsway at Gloucester Catholic, 4
GCIT at Pitman, 4
Pennsville at Triton, 4
NONLEAGUE
Northern Burlington at Timber Creek, 10 a.m.
LEAP Academy at Delran, 3:45
Doane Academy at Boys' Latin, 4
Burlington City at West Deptford, 4
Holy Spirit at St. Mary's-Rutherford, 4
Schalick at Camden Catholic, 4
Clayton at Camden County Tech, 4
Seneca at Cedar Creek, 4
Softball
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Cinnaminson at Holy Cross, 11 a.m.
Pemberton at Pennsauken, 3:45
Delran at Riverside, 3:45
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Atlantic County Tech at Wildwood Catholic, 4
Holy Spirit at Ocean City, 4
COLONIAL CONFERENCE
Lindenwold at Paulsboro, 3:45
Overbrook at West Deptford, 4
Haddon Township at Woodbury, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Winslow Township at Cherry Hill East, 3:45
Lenape at Timber Creek, 3:45
TRI-COUNTY CONFERENCE
Glassboro at Salem, 4
Schalick at Highland, 4
Deptford at Clayton, 4
Clearview at Penns Grove, 4
Delsea at GCIT, 4
Pennsville at Williamstown, 4
Hammonton at Cumberland, 4
NONLEAGUE
Northern Burlington at Cherry Hill West, 3:45
Seneca at Kingsway, 4
Pitman at Palmyra, 4
***For the complete list of Friday's schedules, visit www.philly.com/rally