FIRST TEAM
Maurice Watson, Boys' Latin, 5-10, G, Sr.
Savon Goodman, Constitution, 6-7, F-C, Sr.
Daiquan Walker, Constitution, 6-2, G, Sr.
Rysheed Jordan, Vaux, 6-4, G, Jr.
Brandon Austin, Imhotep, 6-6, G, Jr.
SECOND TEAM
Khyree Wooten, Imhotep, 6-2, G, Sr.
Yahmir Greenlee, Boys' Latin, 5-9, G, Jr.
Jeremiah Worthem, MC&S, 6-6, F, Jr.
Michael Bowlers, Lincoln, 6-7, F-C, Sr.
Tahjere McCall, E&S, 6-3, G, Sr.
David George, Electrical, 6-8, F, Sr.
THIRD TEAM
Gary Gordon, Bartram, 6-3, G, Sr.
Carlos Taylor, Boys' Latin, 6-4, F, Sr.
Malik Starkes, MC&S, 6-4, G, Jr.
James Cole, Vaux, 6-4, G, Sr.
Tony Parker Communications Tech, 6-2, G, Sr.
Terrell Parker Communications Tech, 6-2, F, Sr.
FOURTH TEAM
Jai Williams, Electrical, 6-9, F-C, Jr.
Hakeem Baxter, Electrical, 6-2, G, Jr.
Eugene Lett, Randolph, 5-7, G, Sr.
Ikeem Dickerson, Sayre, 6-6, F-C, Sr.
Shaquille Bowman, Esperanza, 6-6, F-C, Sr.
FIFTH TEAM
Nijay Kelly, Fels, 6-3, F, Sr.
Quamir White, Palmer, 6-6, F, Sr.
Deryl Bagwell, Northeast, 6-1, G, Jr.
Diante Lunsford, Univ. City, 5-9, G, Sr.
Marquise Richards, Robeson, 5-11, G, Sr.
Nadir Matthews, Bodine, 5-9, G, Sr.
SIXTH TEAM
Mike Sturdivant, Masterman, 5-11, G, Jr.
Demetrius Davenport, Palumbo, 6-2, G, Sr.
Larry Webster, Parkway West, 5-10, G, Sr.
Tramayne Brooks, Hope, 6-5, C, Sr.
Luis Cirilo, Bracetti, 6-1, G-F, Sr.
Kyle Lafferty, Central, 6-1, G, Jr.
HIGH HONORABLE MENTION (Seniors Unless Noted)
GUARDS - Malakiah Hunter, Southern; Kamani Jordan, Imhotep; Carlton Wright, Freire; Fateem Brockington, Del-Val; Sean McLean, Bok; Stanley Whittaker, Mastbaum, Jr.
FORWARDS/CENTERS - Fajion Jones, Constitution; Quentin Davis, MC&S; Laquan Stephens, Prep Charter; Karon Keene, Mansion; Quadir Welton, MC&S, Jr.; Samson Akano, Roxborough; Jahyde Gardiner, Freire, Jr.; Richard Lemon, Robeson; George Ellis, FLC.
HONORABLE MENTION (Seniors Unless Noted)
GUARDS - Kendale Truitt, Washington, Jr.; Shawn Williams, Vaux; Jamie Betancourt, Kensington, Jr.; Nafece Edwards, Washington, Jr.; Hakim Williams, Sayre; Terrieck Williams, Bartram, Jr.; Louis Myers, Southern, So; Jay Hardy, Swenson; Haneef Hardy, Swenson; I-Meir Martin, Bok; Qaadir Nock, Audenried, Jr.; Abraham Massaley, MC&S, Jr.; Tobias Stokes, GAMP, Jr.; Khayri King, Del-Val; TJ Scott, Fels; DJ Alexander, Lamberton, Jr.; Jamier Cross, Carroll, So; Brandon Jiles, FitzSimons, Jr.; Gary Bryant, Masterman, Jr.; Tamir Bolger, Constitution; Gerald Scott, King; Sharif Saunders, Franklin; Quamier Johnson, World Comm, So; Harris Griffin, Elverson; James Harrison, Overbrook.
FORWARDS - Chris Lewis, Frankford; Terrence Brown, Comm Tech, Jr.; Craig Slade, Constitution; Keenon Johnson, New Media; Emmanuel Brown, Phila. Elec.; Dijon Eggleton, E&S; Brandon Brown, E&S; Dequan Jackson, Dobbins, Jr.; Khilil Farrell, Gratz; Yusef Savage, Northeast; Josh Collins, Roxborough; Nafis Streeter, King; Shakur NeSmith, Imhotep; Juawann Mason, Audenried; Marcus Tillery, Swenson; Simeon Chaplin, Vaux.