S.J. Scoreboard

Wednesday's Results

Boys' Lacrosse

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami 12, Egg Harbor Township 10

NONLEAGUE

Lenape 16, Rancocas Valley 2

Southern 11, Oakcrest 4

Malvern Prep 8, St. Augustine 4

Southern Regional 11, Oakcrest 4

Seneca 8, Kingsway 7 (OT)

Clearview 9, Haddonfield 4

Girls' Lacrosse

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Mainland 16, Egg Harbor Township 12

OLYMPIC CONFERENCE

Shawnee 19, Cherry Hill East 4

Bishop Eustace 9, Camden Catholic 8 (OT)

NONLEAGUE

Rancocas Valley 11, Lenape 10 (OT)

Pennsauken 17, Burlington City 1

Collingswood 13, Millville 12

Delran 20, Cherry Hill West 10

Clearview 16, West Deptford 12

Seneca 16, Kingsway 8

Sterling 8, Williamstown 6

Woodstown 18, Winslow Township 2

Thursday's Schedules

Boys' Lacrosse

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Sterling, 4

NONLEAGUE

Woodstown at Seneca, 4

Girls' Lacrosse

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Sterling, 4

NONLEAGUE

Gloucester Catholic at Burlington City, 4

Winslow Township at New Egypt, 4

Friday's Schedules

Baseball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Palmyra, 11 a.m.

Bordentown at Florence, 11 a.m.

Holy Cross at Riverside, 11 a.m.

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Wildwood Catholic at Atlantic County Tech, 4

Millville at Mainland, 4

Lower Cape May at Buena, 4

St. Joseph at Bridgeton, 4

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Haddon Township, 3:45

Paulsboro at Lindenwold, 3:45

Audubon at Collingswood, 4

Haddon Heights at Gateway, 4

Sterling at Haddonfield, 4

OLYMPIC CONFERENCE

Cherokee at Paul VI, noon

Shawnee at Bishop Eustace, 3:45

Camden at Pennsauken, 3:45

Winslow Township at Cherry Hill East, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Delsea at Clearview, 3:45

Deptford at Highland, 3:45

Penns Grove at Gloucester, 4

Cumberland at Hammonton, 4

Williamstown at Glassboro, 4

Kingsway at Gloucester Catholic, 4

GCIT at Pitman, 4

Pennsville at Triton, 4

NONLEAGUE

Northern Burlington at Timber Creek, 10 a.m.

LEAP Academy at Delran, 3:45

Doane Academy at Boys' Latin, 4

Burlington City at West Deptford, 4

Holy Spirit at St. Mary's-Rutherford, 4

Schalick at Camden Catholic, 4

Clayton at Camden County Tech, 4

Seneca at Cedar Creek, 4

Softball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Holy Cross, 11 a.m.

Pemberton at Pennsauken, 3:45

Delran at Riverside, 3:45

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic County Tech at Wildwood Catholic, 4

Holy Spirit at Ocean City, 4

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Paulsboro, 3:45

Overbrook at West Deptford, 4

Haddon Township at Woodbury, 4

OLYMPIC CONFERENCE

Winslow Township at Cherry Hill East, 3:45

Lenape at Timber Creek, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Glassboro at Salem, 4

Schalick at Highland, 4

Deptford at Clayton, 4

Clearview at Penns Grove, 4

Delsea at GCIT, 4

Pennsville at Williamstown, 4

Hammonton at Cumberland, 4

NONLEAGUE

Northern Burlington at Cherry Hill West, 3:45

Seneca at Kingsway, 4

Pitman at Palmyra, 4

***For the complete list of Friday's schedules, visit www.philly.com/rally