S. Jersey Scoreboard
Monday's Schedules Boys' Soccer CAPE-ATLANTIC AMERICAN Mainland at Atlantic City, 3:30 Egg Harbor Township at Oakcrest, 3:30
Monday's Schedules
Boys' Soccer
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Mainland at Atlantic City, 3:30
Egg Harbor Township at Oakcrest, 3:30
St. Augustine at Absegami, 4
Ocean City at Vineland, 4
Millville at Bridgeton, 7
CAPE-ATLANTIC NATIONAL
Holy Spirit at Atlantic County Tech
Cedar Creek at Middle Township, 3:30
Pleasantville at Wildwood Catholic, 3:30
St. Joseph at Buena, 4
Lower Cape May at Cape May Tech, 4
TRI-COUNTY ROYAL
Clearview at Kingsway, 3:45
GCIT at Highland, 4
Triton at Hammonton, 4
NONLEAGUE
Woodbury at Audubon, 3:45
Paulsboro at Sterling, 3:45
Clayton at Penns Grove, 3:45
Haddon Heights at Collingswood, 4
Haddonfield at Lindenwold, 4
Haddon Township at Overbrook, 4
Gloucester Catholic at Woodstown, 4
Salem at Glassboro, 4
Williamstown at Delsea, 4
Wildwood at Schalick, 4:30
Gateway at West Deptford, 7
Girls' Soccer
BURLINGTON COUNTY PATRIOT
New Egypt at Westampton Tech, 3:45
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Oakcrest at Egg Harbor Township, 3:30
Vineland at Ocean City, 4
CAPE-ATLANTIC NATIONAL
Atlantic County Tech at Holy Spirit, 3:30
Buena at St. Joseph, 3:30
Middle Township at Cedar Creek, 3:30
Wildwood Catholic at Our Lady of Mercy, 3:30 Cape May Tech at Lower Cape May, 4
TRI-COUNTY ROYAL
Kingsway at Clearview, 3:45
Highland at GCIT, 4
Hammonton at Triton, 4
NONLEAGUE
Rancocas Valley at Winslow Township, 3:45
Trenton Catholic at Maple Shade, 3:45
Audubon at Woodbury, 3:45
Sterling at Paulsboro, 3:45
West Deptford at Gateway, 3:45
Glassboro at Clayton, 3:45
Deptford at Pitman, 3:45
West Windsor South at Northern Burlington, 4
Collingswood at Haddon Heights, 4
Lindenwold at Haddonfield, 4
Overbrook at Haddon Township, 4
Penns Grove at Gloucester, 4
Woodstown at Pennsville, 4
Cumberland at Salem, 4
Wildwood at Schalick, 4:30
Field Hockey
BURLINGTON COUNTY PATRIOT
Cinnaminson at Bordentown, 6:30
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Egg Harbor Township at Millville, 3:30
Oakcrest at Mainland, 3:30
Oakcrest at Middle Township, 3:30
Absegami at Atlantic City, 4
Vineland at Ocean City, 4
CAPE-ATLANTIC NATIONAL
St. Joseph at Bridgeton, 4
Lower Cape May at Holy Spirit, 4
OLYMPIC NATIONAL
Winslow Township at Paul VI, 3:45
TRI-COUNTY ROYAL
Kingsway at Clearview, 3:45
Highland at GCIT, 4
Hammonton at Triton, 4
NONLEAGUE
Holy Cross at Palmyra, 3:30
Northern Burlington at Florence, 3:45
Maple Shade at Pennsauken, 3:45
Pemberton at Rancocas Valley, 3:45
Audubon at Delran, 3:45
Buena at Cedar Creek, 4
Collingswood at Woodbury, 4
Pennsville at Sterling, 4
Glassboro at Deptford, 4
Gloucester Catholic at Schalick, 4
Pitman at Cumberland, 4
Salem at Delsea, 4
Riverside at Burlington Township, 6:30
Girls' Volleyball
NONLEAGUE
Oakcrest at Camden County Tech, 3:45
Rancocas Valley at Pennsauken, 3:45
St. Joseph at Winslow Township, 3:45
Absegami at Kingsway, 4
Seneca at Cherokee, 5:15
Cherry Hill East at Williamstown, 5:15
Camden County Tech at Cherry Hill West, 5:15 Lenape at Gloucester Tech, 5:30