S. Jersey Scoreboard
Wednesday's Results Boys' Soccer CAPE-ATLANTIC AMERICAN St. Augustine 1, Ocean City 0 COLONIAL CONFERENCE LIBERTY Haddonfield 7, Overbrook 0
Wednesday's Results
Boys' Soccer
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
St. Augustine 1, Ocean City 0
COLONIAL CONFERENCE LIBERTY
Haddonfield 7, Overbrook 0
COLONIAL CONFERENCE PATRIOT
Haddon Heights 4, Gateway 0
Haddon Township 8, Paulsboro 0
OLYMPIC AMERICAN
Cherokee 2, Cherry Hill West 1
Eastern 2, Washington Township 1
Shawnee 2, Lenape 1 (2 OT)
OLYMPIC NATIONAL
Paul VI 4, Winslow Township 0
Bishop Eustace 1, Seneca 1 (2 OT)
TRI-COUNTY CLASSIC
Gloucester Catholic 7, Wildwood 1
Girls' Soccer
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Millville 4, Absegami 1
COLONIAL CONFERENCE LIBERTY
West Deptford 4, Audubon 3
Haddonfield 5, Overbrook 0
Sterling 4, Collingswood 0
COLONIAL CONFERENCE PATRIOT
Haddon Heights 2, Gateway 0
Haddon Township 6, Paulsboro 0
Woodbury 6, Lindenwold 0
OLYMPIC AMERICAN
Cherokee 5, Cherry Hill West 0
Eastern 3, Washington Township 1
Lenape 1, Shawnee 1
OLYMPIC NATIONAL
Winslow Township 1, Paul VI 0
Bishop Eustace 2, Seneca 1
Field Hockey
BURLINGTON COUNTY FREEDOM
Florence 8, Medford Tech 1
BURLINGTON COUNTY LIBERTY
Northern Burlington 3, Burlington Township 2
Pennsauken 1, Rancocas Valley 0
BURLINGTON COUNTY PATRIOT
Delran 1, Cinnaminson 0
Bordentown 5, Holy Cross 1
Maple Shade 2, New Egypt 1
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Absegami 3, Vineland 0
Ocean City 11, Millville 0
CAPE-ATLANTIC NATIONAL
St. Joseph 3, Middle Township 1
OLYMPIC AMERICAN
Eastern 1, Washington Township 1
OLYMPIC NATIONAL
Paul VI 9, Winslow Township 0
Bishop Eustace 5, Seneca 2
NONLEAGUE
Moorestown 2, Shawnee 1
Haddon Township 2, Audubon 0
Delsea 3, Pitman 0
Girls' Tennis
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
New Egypt 5, Palmyra 0
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Absegami 3, Ocean City 2
COLONIAL CONFERENCE
Haddonfield 5, Overbrook 0
Gateway 4, Haddon Heights 1
West Deptford 5, Audubon 0
OLYMPIC CONFERENCE
Lenape 4, Shawnee 1
TRI-COUNTY CONFERENCE
GCIT 4, Triton 1
Clearview 4, Williamstown 1
Kingsway 5, Salem 0
Glassboro 5, Gloucester Catholic 0
Highland 4, Hammonton 1
NONLEAGUE
Cherokee 4, Vineland 1
Seneca 5, Timber Creek 0
Princeton Day 5, George School 0
Deptford 5, Woodbury 0
Moorestown Friends 5, Pemberton 0
Boys' Cross-Country
COLONIAL CONFERENCE
Paulsboro 15, Haddonfield 50
Haddonfield 22, Gateway/Woodbury 39
Haddon Heights 25, Gateway/Woodbury 36
Haddon Heights 15 , Paulsboro 50,
Girls' Cross-Country
COLONIAL CONFERENCE
Gateway/Woodbury 15, Haddon Heights 50,
Haddonfield 15, Paulsboro 50,
Haddonfield 15, Gateway/Woodbury 50
Girls' Volleyball
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Northern Burlington 2, Pennsauken 1
OLYMPIC CONFERENCE
Clearview 2, Shawnee 0
Pennsauken Tech 2, Camden Acad. Charter 0
Cherry Hill East 2, Rancocas Valley 0
Kingsway 2, Cherry Hill West 0
Washington Township 2, Cherokee 1
NONLEAGUE
Lenape 3, Moorestown 0
Sterling 2, Winslow Township 0
Thursday's Schedules
Boys' Soccer
BURLINGTON COUNTY FREEDOM
Florence at Westampton Tech, 3:45
Riverside at Medford Tech, 3:45
BURLINGTON COUNTY LIBERTY
Burlington Township at Delran, 3:45
Moorestown at Cinnaminson, 3:45
BURLINGTON COUNTY PATRIOT
Holy Cross at Trenton Catholic, 4
CAPE-ATLANTIC NATIONAL
Buena at Atlantic County Tech, 4
Cape May Tech at Middle Township, 4
Cedar Creek at St. Joseph, 4
Wildwood Catholic at Lower Cape May, 4
Holy Spirit at Pleasantville, 4
TRI-COUNTY CLASSIC
Clayton at Gloucester, 4
Pennsville at Pitman, 4
TRI-COUNTY DIAMOND
Deptford at Glassboro, 3:45
Woodstown at Cumberland, 4
Penns Grove at Schalick, 4
TRI-COUNTY ROYAL
Williamstown at Clearview, 3:45
GCIT at Triton, 4
Highland at Hammonton, 4
NONLEAGUE
Pennsauken at Palmyra, 3:30
New Egypt at Pemberton, 3:45
Burlington City at Willingboro, 3:45
Woodrow Wilson at Camden Catholic, 3:45
Rancocas Valley at Kingsway, 4
Girls' Soccer
BURLINGTON COUNTY FREEDOM
Willingboro at Burlington City, 3:45
Trenton Catholic at Florence, 3:45
Medford Tech at Riverside, 4
BURLINGTON COUNTY LIBERTY
Delran at Burlington Township, 3:45
Cinnaminson at Moorestown, 3:45
BURLINGTON COUNTY PATRIOT
Pennsauken at Maple Shade, 3:45
Westampton Tech at Bordentown, 3:45
Pemberton at New Egypt, 3:45
CAPE-ATLANTIC NATIONAL
Atlantic County Tech at Buena, 4
Middle Township at Cape May Tech, 4
Our Lady of Mercy at Holy Spirit, 4
Lower Cape May at Wildwood Catholic, 4
TRI-COUNTY CLASSIC
Gloucester at Clayton, 4
Gloucester Catholic at Wildwood, 4:30
TRI-COUNTY DIAMOND
Glassboro at Deptford, 3:45
Cumberland at Woodstown, 4
Schalick at Penns Grove, 4
TRI-COUNTY ROYAL
Clearview at Williamstown, 3:45
Triton at GCIT, 4
Hammonton at Highland, 4
NONLEAGUE
Life Center at Moorestown Friends, 4
Pleasantville at Absegami, 4
Vineland at Delsea, 4
Pennington at Holy Cross, 4:15
Field Hockey
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Buena at Bridgeton, 4
COLONIAL CONFERENCE LIBERTY
Collingswood at Gateway, 4
TRI-COUNTY CLASSIC
Gloucester at Clayton, 4
Gloucester Catholic at Glassboro, 4
TRI-COUNTY DIAMOND
Cumberland at Woodstown, 4
Schalick at Penns Grove, 4
TRI-COUNTY ROYAL
Clearview at Williamstown, 3:45
Triton at GCIT, 4
Hammonton at Highland, 4
NONLEAGUE
West Deptford at Paulsboro, 3:45
Woodbury at Haddonfield, 4
Lindenwold at Overbrook, 4
Sterling at Haddon Heights, 4
Friday's Schedules
Football
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
St. Augustine at Millville, 6
Mainland at Atlantic City, 7
Vineland at Ocean City, 7
CAPE-ATLANTIC NATIONAL
Holy Spirit at Bridgeton, 7
Middle Township at Pleasantville, 7
COLONIAL CONFERENCE LIBERTY
Audubon at West Deptford, 7
COLONIAL CONFERENCE PATRIOT
Lindenwold at Gateway, 7
NONLEAGUE
Wildwood at Riverside, 6
Deptford at Gloucester, 7
Lower Cape May at Egg Harbor Township, 7
Bishop Eustace at Burlington City, 7
Bordentown at Highland, 7
Burlington Township at Moorestown, 7
Delsea at Camden, 7
Salem at Glassboro, 7
Cherry Hill East at Northern Burlington, 7
Cherry Hill West at Shawnee, 7
Cinnaminson at Willingboro, 7
Clearview at Paul VI, 7
Penns Grove at Cumberland, 7
Lawrence at Delran, 7
Rancocas Valley at Eastern, 7
Pemberton at Florence, 7
Hammonton at Washington Township, 7
Holy Cross at Palmyra, 7
Williamstown at Kingsway, 7
Seneca at Lenape, 7
Woodstown at Maple Shade, 7
Pitman at New Egypt, 7
East Orange Campus at Oakcrest, 7
Pennsauken at Winslow Township, 7
Schalick at Pennsville, 7
Woodrow Wilson at Triton, 7
Timber Creek at Cherokee, 7:30
Boys' Soccer
BURLINGTON COUNTY LIBERTY
Northern Burlington at Rancocas Valley, 3:45
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Atlantic City at Absegami, 4
St. Augustine at Vineland, 4
COLONIAL CONFERENCE LIBERTY
Haddonfield at Audubon, 3:45
Collingswood at Overbrook, 4
COLONIAL CONFERENCE PATRIOT
Haddon Township at Woodbury, 3:45
Gateway at Lindenwold, 4
Paulsboro at Haddon Heights, 4
FRIENDS SCHOOLS LEAGUE
Moorestown Friends at George School, 4
OLYMPIC AMERICAN
Eastern at Cherokee, 3:45
Shawnee at Cherry Hill East, 3:45
Lenape at Washington Township, 4
OLYMPIC NATIONAL
Paul VI at Seneca, 4
Timber Creek at Bishop Eustace, 6
Winslow Township at Camden Catholic, 6
NONLEAGUE
Life Center at Westampton Tech, 3:45
Burlington City at Maple Shade, 3:45
Egg Harbor Township at Hammonton, 4
Buena at Millville, 4
St. Joseph at Clayton, 4
Girls' Soccer
BURLINGTON COUNTY LIBERTY
Northern Burlington at Rancocas Valley, 3:45
CAPE-ATLANTIC AMERICAN
Millville at Egg Harbor Township, 4
Mainland at Oakcrest, 4
COLONIAL CONFERENCE LIBERTY
West Deptford at Sterling, 3:45
Audubon at Haddonfield, 4
Overbrook at Collingswood, 4
COLONIAL CONFERENCE PATRIOT
Woodbury at Haddon Township, 3:45
Lindenwold at Gateway, 4
Haddon Heights at Paulsboro, 4
OLYMPIC AMERICAN
Cherry Hill East at Shawnee, 3:30
Cherokee at Eastern, 3:45
Washington Township at Lenape, 4
OLYMPIC NATIONAL
Bishop Eustace at Timber Creek, 3:45
Camden Catholic at Winslow Township, 3:45
TRI-COUNTY CLASSIC
Clayton at Salem, 4
NONLEAGUE
Life Center at Westampton Tech, 3:45
Bordentown at Moorestown, 3:45
Maple Shade at Burlington City, 3:45
Cumberland at Kingsway, 4
Bridgeton at Our Lady of Mercy, 4
NJ TECH SCHOOLS TOURNAMENT
Medford Tech vs. Atlantic County Tech, 3:45